Rekolekcje u werbistów w Nysie

Rekolekcje w Nysie

Święty Arnold Janssen, założyciel Zgromadzenia Słowa Bożego (Księży Werbistów), był prekursorem rekolekcji zamkniętych dla osób świeckich.
Na realizację charyzmatu swego patrona ukierunkowana jest działalność Domu Misyjnego Dobrego Pasterza w Nysie. Kapłani z naszej wspólnoty prowadzą rekolekcje dla różnych grup i środowisk katolickich z całej Polski: przyjaciół misji, emerytów i rencistów, młodzieży, grup modlitewnych, katechetów, księży diecezjalnych.
Udzielamy też w naszym domu gościny grupom i osobom indywidualnym, które we własnym zakresie organizują sobie w naszym domu swoje rekolekcje czy spotkania o charakterze duchowo-rekreacyjnym.

Pobyt w domu rekolekcyjnym

W Domu Misyjnym Dobrego Pasterza w Nysie, poza rekolekcjami organizowanymi w ramach działalności misyjnej naszej Wspólnoty, przyjmujemy również grupy i osoby prywatne pragnące skorzystać z naszego domu dla odprawienia rekolekcji czy spotkań prywatnie albo z własnym programem i kierownikiem duchownym.

Osoby i grupy pragnące gościć w naszym domu rekolekcyjnym, prosimy o kontakt mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.