Biuro Misyjne

Formularz ofiary na misje

Ofiara na misje
Formularz zamówienia

Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 roku Rozporządzeniem o Ochronie Danych osobowych (RODO) oraz szanując Państwa prywatność informujemy, że żadne dane wpisywane w poniższe pola nie są przechowywane w ramach strony internetowej, na której umieszczony jest formularz. Wszelkie dane przesyłane są bezpośrednio do Biura Misyjnego w Nysie.
Wypełnienie i wysłanie poniższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez nasze Biuro Państwa danych kontaktowych do przesyłki korespondencji i potwierdzenia informacji zawartych w formularzu.

Dane osoby składającej ofiarę
Na powyższy adres wysłane zostanie potwierdzenie złożenia ofiary na misje.
Podany numer wykorzystany zostanie w celu wyjaśnienia niejasności lub potwierdzenia informacji zawartych w formularzu
Informacja o celu ofiary i wysokości

Proszę wskazać poniżej, na jaki cel ofiara ma być przeznaczona. Można wybrać jedną z werbistowskich AKCJI MISYJNYCH lub wskazać własny cel ofiary.

Jeśli szukanej akcji misyjnej nie ma na liście lub chciałbyś/chciałabyś przekazać ofiarę na inny cel, wybierz opcję "INNY CEL OFIARY" na końcu listy i wpisz opis w polu poniżej.

Jeśli powyżej wybrano opcję "Inny cel ofiary" prosimy o wskazanie, na jaki cel przekazujesz ofiarę. W przypadku pozostawienia pola pustego ofiara zostanie przeznaczona zgodnie z najpilniejszymi potrzebami zgromadzenia.